wrapper

اطلاعیه ها

اتحادیه

اتحادیه

آمادگی لازم جهت جابجایی زاِئرین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام (ره)

آمادگی لازم جهت جابجایی زاِئرین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام (ره)

 

ادامه مطلب...

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد: بسیج تمام امکانات در بخش حمل و نقل جاده‌ای و راهداری برای برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین حسینی

 


تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در بخش راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای برای برگزاری باشکوه پیاده‌روی اربعین حسینی و خدمت‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای، داریوش امانی معاون وزیر و رئیس این سازمان در خصوص برنامه‌های احداث راه روستایی نیز خاطرنشان کرد: مطابق برنامه ششم توسعه کشور احداث ۲۹ هزار کیلومتر راه برای روستاهای با جمعیت بالای ۲۰ خانوار کشور ضروری است که اجرای آن نیازمند ۲۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است.
معاون وزیر راه و شهرسازی در همایش مدیران حراست ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور در مشهد گفت: طبق برنامه ششم سازمان مکلف به ایجاد حداقل یک جاده مطلوب برای تمامی روستاهای بالای ۲۰خانوار است.

وی از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به عنوان سازمانی تخصصی یاد کرد و افزود: سازمان ما با تمامی ارگان‌ها و نهادها در ارتباط است و از مرزهای کشور تا میانه جاده‌ها دارای مسئولیت است و طبیعتا سازمانی به چنین گستردگی و دارای وظایف متنوع، نیازمند اعتبارات بسیار کلان است تا بتواند به اهداف و برنامه‌هایش دست یابد، با این وجود سازمان در سال‌های اخیر با حداقل اعتبارات، بیشترین بهره‌وری را داشته‌ است.

وی افزود: در بررسی‌هایی که در سال‌های قبل صورت گرفت ارزش جاده‌های کشور پنج همت برآورد شد که برای نگهداری از راه‌ها و شریان‌های اصلی به ۱۶۰هزارمیلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی هزینه نگهداری از ۱۲هزار کیلومتر راه اصلی و شریانی کشور را که نیاز به بهسازی بیشتری دارد، بین ۱۵ تا ۱۶ هزار میلیارد دانست.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تاکید بر این که امسال برنامه نوسازی ناوگان راهداری در دستور کار سازمان قرار گرفته است، ابراز امیدواری کرد ۱۰۰۰ دستگاه از ناوگان راهداری ادارات کشور نوسازی شود.

وی که در جمع مدیران حراست ادارات کشور سخن می‌گفت، از مدیران حراست خواست تا در جهت مراقبت و پاسداری از اجرای صحیح فعالیت‌ها همت بگمارند.
براساس این گزارش با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای، عملیات اجرایی استودیو خبر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی آغاز شد.

ادامه مطلب...

در ۲ ماهه اول سال جاری؛ جابه‌جایی مسافردر استان ایلام ۵۳ درصد افزایش یافت

در ۲ ماهه اول سال جاری؛ جابه‌جایی مسافردر استان ایلام ۵۳ درصد افزایش یافت

جابه جایی مسافر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از افزایش ۵۳ درصدی جابه جایی مسافر طی ۲ ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(ایلام)، سیدزاهدین چشمه خاور اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۳۶ هزار و ۵۲۷ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی در استان جابه جا شده اند که در هم سنجی با مدت مشابه سال گذشته ۵۳ درصد افزایش نشان می دهد.

وی با اشاره به فعالیت ۸۷ شرکت مسافربری در استان گفت: این تعداد مسافر در قالب ۲۹ هزار و ۹۱۰ سفر جابجا شده‌اند که شاهد افزایش ۱۵ درصدی تعداد سفر نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این بازه زمانی  هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان عنوان کرد: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود را از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافربین شهری از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و درصورت لزوم درکمیسیون‌های مربوط به تخلف شرکت، رانندگان یا مالک وسیله نقلیه رسیدگی شود.

لازم به ذکر است؛ بیش از یک هزار و ۷۲۲ راننده بخش مسافری و یک هزار و ۳۹۸ ناوگان فعال مسافری در استان فعالیت دارند.

ادامه مطلب...

در ۲ ماهه گذشته انجام شده است: جابه‌جایی بیش از ۲۵۵ هزار نفر مسافر از استان اردبیل

در ۲ ماهه گذشته انجام شده است: جابه‌جایی بیش از ۲۵۵ هزار نفر مسافر از استان اردبیل

رشد 27/3 درصدی جابجایی مسافر در استان اصفهان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:بیش از ۲۵۵ هزار نفر مسافر در ۲ ماهه گذشته از استان اردبیل جابجا شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از اردبیل، رضا شیرین زاده در بازدید ازشرکت های مسافربری شهرستان خلخال گفت:نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۲۵۱ هزار نفر مسافر از استان به مقاصد مختلف کشورجابجاشده بود در ۲ ماهه گذشته افزایش ۲ درصدی را شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه این میزان جابجایی مسافر در قالب ۴۱ هزار و۷۸۹ سفر انجام شده افزود:در دوماهه گذشته ۱۳۱ هزار و ۳۲۳ نفر مسافر در قالب ۸ هزار و۶۴۱ سفربا وسیله نقلیه اتوبوس،۲۰ هزار و۱۶۸ نفر مسافر در قالب ۲ هزار و۱۱۴ سفر با وسیله نقلیه مینی بوس و ۱۰۴ هزار و۱۸۱ نفر مسافر نیزدر قالب ۳۱ هزار سفر با وسیله نقلیه سواری از استان به مقاصد مختلف کشور جابجا شده اند.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل افزود:  در مدت یاد شده ۱۴۳هزار و۱۷۸نفر مسافر از شهرستان اردبیل،۲۱هزار و۵۸۷ نفر مسافر از شهرستان پارس آباد،۲هزار و۴۰۲ نفر مسافر از شهرستان نمین،هزار و۶۱۹ نفر مسافر از شهرستان بیله سوار،۴۰هزار نفر مسافر از شهرستان مشگین شهر،۱۵هزار و۸۲۶ نفر از شهرستان گرمی،۲۴هزار نفر مسافر از شهرستان خلخال،۵۶۷ نفر از شهرستان اصلاندوز،۱۳۲۸نفر مسافر از شهرستان کوثر، هزار و۲۰۰ نفر از شهرستان نیرو۴۶۱ نفر مسافر نیز از شهرستان سرعین جابجا شده است.

شیرین زاده در دوماهه گذشته  افزایش ۲۴۷ درصدی جابجایی مسافر را از شهرستان نمین یادآور شدو اظهار کرد:در مدت یاد شده ۲ هزار و۴۰۲ نفر مسافراز این شهرستان جابجا شده اند که در مدت مشابه سال قبل ۶۰۲ نفر بود.

وی در این مدت از افزایش ۹ درصدی جابجایی مسافر در شهرستان سرعین خبرداد و خاطرنشان شد:در دوماهه سال گذشته ۴۲۳ نفر مسافر ازاین شهرستان جابجا شده بود که امسال این رقم ۴۶۱ نفر مسافر بود.

وی از فعالیت ۷ پایانه مسافربری در استان اردبیل خبرداد و خاطرنشان شد:هزار و ۲۳۱ ناوگان مسافر در استان اردبیل در حال خدمات رسانی به مردم و مسافران هستند.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به فعالیت ۶۲ شرکت مسافربری در استان اردبیل خدمات رسانی ۲ هزار و ۲۴۰ راننده در استان اردبیل را به مردم و مسافران یادآور شد و افزود:مردم و مسافران می توانند هرگونه شکایت و انتقاد خود از عملکرد شرکت و راننده را به سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری استان اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.

ادامه مطلب...

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود اعلام کرد؛ افتتاح ۲۴ کیلومتر راه روستایی در هشترود به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود اعلام کرد؛ افتتاح ۲۴ کیلومتر راه روستایی در هشترود به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

افتتاح

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود گفت: در گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، ۲۴ کیلومتر راه روستایی با هزینه ۴۶ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی از آذربایجان شرقی؛ وحیدآخوندزاده؛ رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای هشترود گفت: راه روستایی دهلان از توابع بخش مرکزی هشترود به طول ۴کیلومتر و راه های روستایی دربند، عرقطو، طمطراق و بیزوجیق به طول ۲۰ کیلومتر با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی افتتاح و مورد بهره برداری اهالی قرار گرفت.

وی همچنین از افتتاح پل راه روستایی آغچه رود در سفر علیزاده به این شهرستان خبر داد و افزود: برای ساخت این پل بالغ بر پنج میلیارد تومان هزینه شده است.

بازدید از پروژه تعریض پل دامناب و بهسازی جاده هشترود دامناب، بازدید از محور هشترود - درین سو و هشترود -کریم آباد و صدور دستورات لازم برای بهسازی و آسفالت مسیر به طول ۲۵ کیلومتر و بازدید از محور آتش بیگ و صدور دستورات لازم جهت بهسازی و آسفالت مسیر به طول ۲۰کیلومتر از دیگربرنامه های مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان هشترود بود.

ادامه مطلب...

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 58

دیروز 58

هفته 342

ماه 508

مجموع 570679

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .